17 Ekim 2014

Vodafone Müşteriye İlgisizlik ve Özensizlik!

Bundan 3 ay önce T*** Vodafone'a 39 TL değerinde devreden tarifeye geçiş yaptım. Geçiş yapıldıktan sonra herhangi bir Vodafone bayisine gidip taahhüt imzalamamı istediler. Bunun bir süresi olduğundan bahsetmediler. Ben bir süre sonra taahhüt imzalamaya gittim. İmzamı attım ve geçiş yaptım. Sonra faturam 49 TL geldi.


Müşteri hizmetlerini aradım. Sıkıntımı anlattım sisteme bakıp geçişiniz yapılmamış dedi. Size hemen sms atıyorum ona evet yazıp yollayın geçişiniz sağlansın dedi. Tamam deyip kapattım. Sonra fatura tekrar 49 TL geldi. Yeniden aradım aynı şeyleri tekrar tekrar anlattım. Hepsi birbirinden habersiz yanlış yönlendirmeler yaptılar. Yaptık hallettik diyorlar ama yapılan bir şey yok.

Özlem 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön