26 Ağustos 2013 #1975881

Vodafone Müşterisinin Yanında Değil!

Hattıma her ay olduğu gibi bu ay da TL yükledim paket yenilenmesi için,fakat bu sefer dikkatsizlikten 50 kuruş eksik olduğundan paket yenilenmemiş,ben TL yüklendi mesajı geldikten sonra direk internete girdim ve paketin yenilendiğini zannediyordum. Ta ki 10 TL internet kullanımınız oldu geceye kadar ücretsiz dolaşabilirsiniz mesajını alana kadar.


Vodafone 542'yi aradığımda ise pek yardımcı olmadılar. Benim hatam olduğundan. Bu kadar müşteri memnuniyetinden bahsederken, bu konuda yardımcı olmamaları beni üzdü. Her ay düzenli olarak TL yükleyen birisiyim.


10 TL'nin iadesini talep ediyorum. Zaten paketim var neden normal olarak internete girmek istemiş olayım ki?

Engin 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, ücretlendirmenizin kullandığınız tarife kapsamında gerçekleştiği tespit edilmiştir. Onay mesajı ulaşmadan gerçekleşen kullanımlar kaynaklı ücretlenme yaşanmıştır. Tarafınıza ulaşacak onay mesajı sonrası kullanım sağlamanızı öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön