07 Şubat 2014 #2281869

Vodafone Müşterisini Mağdur Ediyor!

Bundan iki ay önce Vodafone müşteri temsilcisi tarafından aranıp daha karlı bir tarifeye geçmem konusunda ikna edildim. Kullandığım dakika, SMS ve GB artarken tarifem 5 TL daha az gelecekti. Yani aylık kullanım ücretim 60 TL olurken, 2000 dakika, 2000 SMS ve 2 GB internet hakkım olacaktı. Böylece eziyetim başladı.


Vodafone bir sonraki ayda faturamda 30 TL'ye yakın 3G kullanım için benden 94 lira istiyordu. Aradığımda bana haklı olduğumu, paketimde zaten 2 GB hakkım olduğunu ve 15 iş günü içerisinde bana döneceklerini söylediler. Ben bu arada 5 kere aradım ama 1 kere bile dönülmedi. Şimdi de hattım kapandı ve hala haber yok!Haksız yere benden istenen parayı ödemek istemiyorum,çözüm istiyorum!

Alev 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön