29 Ocak 2014 #2260764

Vodafone Müşterisine Sahip Çıkmıyor

Şöyle anlatmalıyım ki böyle vurdumduymaz bir operatör olamaz. Uzun süredir, Vodafone'luyum ve herkese bu operatörün çok iyi olduğuna dair bilgi vermişimdir. Fakat hiç yardımcı olunmadı. 35 tl'lik bir tarifem vardı ve hiçbir şekilde 35 tl ödeyemedim. Hep 100-170-85-60 tl gibi büyük rakamlar ödedim. Ne bana size özel tarifemiz var S... hanım çok fazla fatura ödüyorsunuz bunu uygulayalım dediler ne de ihtiyacımız olan bir telefon almada yardımcı oldular. Evet bende biliyorum belli şartları var, telefon almanın ama çok yüklü miktarda fatura gelince mecburen gecikmeli ödüyorsunuz. Ödüyor muyum evet ödüyorum. Bir tane bile borcum yok. Gerçekten yazık. Bırakıyorum sizinle bir daha asla çalışmam.

Songül 29 Okunma

Cevaplar

  • Songül04 Şubat 2014

    aradım fakat müşteri temsilcileriniz aranmamışsınız diyor.....

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 ve 03.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön