14 Şubat 2013 #1631572

Vodafone Müşterisine Haksız Yere Fatura Ödetiyor!

Vodafone hattımın taahhüt süresi 15.02.2013 te doluyor. Bu süreçte yani taahhüt süresi dolmadan defalarca aradım, abone merkezine de gittim, sürenin dolumunda hattımı taşımak istediğimi söyledim.


Ancak önceden kapatma işlemi yapılamadığını ve şimdiden yapılırsa para cezası ödeyeceğimi söylediler. "Taahhüt süreniz saat 23:59 da doluyor , bu saatte açık bir abone merkezi bulamazsınız, bu yüzden bir sonraki ayın ücretini de ödeyeceksiniz" denildi. Anlayacağınız fazladan bir ay daha fatura ödemek zorunda bırakılıyorum.

Özgür 71 Okunma

Cevaplar

  • Özgür22 Şubat 2013

    Neyse vodafone 1 ay daha kurnazlık yapıp 1 fatura daha tahsil ettin benden ama bir daha seninle işim olmaz. Bu ay hesap kesilmeden başka operatöre taşırım 2 hattımıda.

  • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, kampanya süresinin başlangıç ve çıkışlarda fatura kesim tarihi ile orantılı olduğunu belirtmek isteriz. Kampanya süresi 15.02.2013 23:59 tarihinde sonlanmakta olup, bu tarihten sonra geçiş ya da tarife değişikliği yapmanızı öneririz. İleri tarihli olarak işlem gerçekleştirilememektedir. Mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön