15 Mayıs 2013 #1800147

Vodafone Müşteri Temsilcisinin Yanlış Yönlendirmesi!

2-7 Mayıs 2013 tarihlerinde Almanya'ya gittim. 29 Nisan'da Vodafone internet sitesinden 45 TL'ye 120 dakikalık bir paketi yurtdışında kullanım ile ilgili mesaj gönderdim. Saat:19.00 civarında Vodafone müşteri temsilcisi beni arayarak, 21 Nisan-21 Mayıs tarihleri arasında aktif olan 25 TL'ye 60 dakika yurtdışı konuşma paketini kullanabileceğimi belirtti.


Başka bir işlem yapmama gerek olmadığını belirtti. Fakat 6 Mayıs 2013 tarihli faturamda 283.70 TL miktarı görünce şaşırdım. Hemen Vodafone ile iletişime geçtim. Müşteri temsilcisi ile geçen konuşmamı anlattım ve kayıtların incelenmesini istedim.Buna rağmen faturam düzeltilmedi.Müşteri temsilcisi ve firma hakkında şikayetçiyim.

Faruk 43 Okunma

Cevaplar

  • Faruk27 Haziran 2013

    Ne yazık ki şikayetime çözüm bulamadım. Konuşmaları kayıt altına aldıklarını söyleyenler sadece kendileri kaydı dinleyip yorumda bulundular. Biz müşterilere kendi ses kayıtlarımız dinletilmediği için, her zaman firmalar haklı olduklarını iddia edeceklerdir.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan kontrollerde 505921****numaralı hattınız için inceleme sağlandığında Müşteri Temsilcimiz ile yapılan görüşme kayıtlarınızda tarafınıza aktarılan hatalı bilgilendirme olmadığı bu nedenle ücretlendirmenize müdahale edilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön