17 Temmuz 2014

Vodafone Müşteri Temsilcisinin Kritik Hatasını Düzeltmiyor!

Kritik bir yurtdışı görevinin 15 gün öncesinde hazırlıklarımı yaparken Vodafone hattımı mevcut tarifemden düşük bir tarifeye geçirecek şekilde müşteri temsilcisi ile temas ettim. Temsilci yurtdışı için kısıtlı bir tarife mevcut olduğunu söyledi ve 6 Ağustos tarihinden geçerli olarak tarifemin değişeceği konusunda mutabakat kaldık. Telefonu kapattıktan sonra gelen mesaj o anda tarifemin değiştiğini, kontratın iptal olduğunu, internet mesaj ve dakikalarımın iptal olduğunu belirtiyordu. Hemen geri aradım. 5 saat boyunca karşıma çıkanlar kayıtları dinleyeceklerini, yasal olarak 15 günde dönebileceklerini, tarifenin ayda bir değişebileceğini söylüyordu. Takım lideri G. bey umursamazlığın son halkasıydı.

Muzaffer 1.724 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Ağustos 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 01.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Muzaffer22 Temmuz 2014

  Basit bir işi bile halledemeyen beceriksiz, ilgisiz bir kadroları var. Alternatifleri sağlam olsa tek müşterileri kalmaz. O kadar müşteri temsilcisi ile konuştum, insani tepki sıfır...

 • Muzaffer22 Temmuz 2014

  Günler geçiyor bir yetkili özür bile dilemiyor. Ne saygısız adamlarmış. Bekleyip duruyorum.

 • Muzaffer18 Temmuz 2014

  Müşteri temsilcileri bilgisiz ve yetkisiz. Ezberledikleri cümleleri tekrarlayıp duruyor.

 • Muzaffer18 Temmuz 2014

  Bu şikayetimi 4 gündür beklediğim için yazdım. 1 Dakikada yedikleri haltı 4 günde eski haline çevirmediler. Bana gelecek extra fatura ne olacak?

 • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön