25 Ocak 2014 #2256102

Vodafone Müşteri Temsilcisinin Hatası Yüzünden 600 TL Bana Kesildi

3 yıldır Vodafone kullanıyor yurt dışını arıyorum. Geçerli dakikamla taahhütüm bitti yeni taahhüte 1000 dakika verdiler. Yurt dışına geçerli olacak mı dedim evet dedi müşteri temsilcisi. 15 ğün sonra faturam 600 lira olmuş. Kaç kere aradım, forum sitelerine yazdım sonuç yok. Lütfen en kısa sürede ses kayıtlarım dinlensin artık. Şubat 5 itibariyle haksız yere gelen 600 lira fatura yüzünden icraya vereceksiniz. Bende avukata vereceğim ses kayıtları dinlenince haklı olduğumu anlayacaksınız. Sorunu bu kadar büyütmeden 2 dakika beni arayan müşteri temsilcisi yurt dışına geçerli olacak mı dakikalarım dediğimde evet cevabını duyacaksınız. Titizlikle dinleyin rica ediyorum.

Hakan 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön