07 Şubat 2014 #2281475

Vodafone Müşteri Temsilcisinin Hatalı Bildirimi Sonucu Sorun Yaşadım

Maximum 20 gün önce Vodafone müşteri temsilcisi ile konuştuğumda mevcut tarifemin sona erdiğini ve katlayan söyleyip sunduğu bazı kampanyalardan katlayan tarifeye geçmek istediğimi söyledim, tarifeyi anlattı. Yalnız eski tarifem de bulunan cep net uygulaması yani 11 tl karşılığında aldığım sınırsız internet paketimin durmasını yeni tarifenin vermiş olduğu 500 mb internet paketini kullandıktan sonra aynen cep net paketiniz devam edecektir sözü vardır kayıtlarınızda da bulunmaktadır konuşmamız. Şu anda bu cep net uygulamasını iptal ettiğini söylüyorlar bunu kesinlikle kabul etmiyorum. Konuşmanın dinlenilmesini bu hatadan dönmenizi bekliyorum. Kesinlikle kabul etmiyorum.

Can 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön