24 Eylül 2013

Vodafone Müşteri Temsilcisine Ulaşamıyorum!

542 , 4440542 ve 7000'i arıyorum müşteri temsilcisine bir türlü bağlanamıyorum. Kapattırdığım vodem neden hala kapanmadı, soracağım bir türlü ulaşamıyorum.

İbrahim 75 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim25 Eylül 2013

    benim onayım eğer şikayetim 48 saat içerisinde giderilirseydi. ve bana dönüş te olmadı. ayrıca size 542 den ulaşmak ne mümkün saatlerce telefonda bekliyorum şu numaraya bu numaray tuşlayın diye. Yine belirtiyorum hattım kapatılmayıp bana fatura gelirse artık bir şey demiyorum. Tüketici mahkeme heyetine şikayette bulanacağımı bildiririm. lütfen bir yetkisi-sorumlu arasın kapatsın artık

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde hat iptal talebinize istinaden 31.08.2013 tarihinde tarafınıza ulaşıldığı ancak onayınıza istinaden hattın aktif konumda bırakıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön