06 Temmuz 2013

Vodafone Müşteri Temsilcisine Ulaşamama!

444 0 542 nolu telefona ulaşmamız mümkün olmuyor. Nedense operatör tarafından hem fatura ödüyorum hemde yetkili birine bağlanamıyorum. Bir tarife değişikliği yapacağım ama bunu yapmak bile imkansız. Karşımıza robot bir operatör koyulmuş temsilciyle konuşmak için nereden baksanız 1 saat bekliyorum. Bu faturamı kim karşılayacak lütfen bana ulaşsınlar.

Adil 56 Okunma

Cevaplar

  • Adil'in Teşekkür Mesajı15 Temmuz 2013

    ilgilendiler teşekkürler

  • Vodafone Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.07.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön