02 Temmuz 2013

Vodafone Müşteri Temsilcisi Yanlış Bilgilendirdi Faturayı Biz Ödedik!

Şirket olarak Vodafone'dan 4 adet hattımız vardı. Müşteri temsilcisi bize Vodafone'nun yurt dışı avantajları olduğunu belirtti biz de Suudi Arabistan'da da hattı kullandık. Paket dakikasını da aşmadık ancak bize yüklü 2 fatura geldi. Bize hattı veren firma ile de görüştük ancak bir kısmını ödeyebiliriz dediler.


Bize fatura kestirdiler ancak faturayı 10 gün sonra ödediler yarısını geç ödemelerinin sebebi ise Vodafone'dan para gelmemiş bende Vodafone'a faturayı geç ödemek zorunda kaldım. Vodafone fatura geç ödendiği için bana gecikme bedeli yansıttı. Müşteri hizmetlerini aradım ancak aynı şeyleri söyleyip duruyorlar bir çözüm üretemiyorlar haklısınız deyip geçiyorlar.

Murat 161 Okunma

Cevaplar

 • Murat17 Temmuz 2013

  mail attıklarını belirtirler ancak hiçbir mailimde herhangi bir bildirim yok

 • Murat16 Temmuz 2013

  En kısa sürede ulaşacaklar :( bilirim bu kısa süreleri unutturana kadar gider

 • Vodafone Temsilcisi16 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Murat09 Temmuz 2013

  şu cevapta allah aşkına ne yazıyor nasıl bir çözüm var klasik bir cevap size dönüş yapılacaktır. bir senede dönüş yaparlar oda garip bir çağrı merkezi elemanı hiç bir çözüm üretemez işte yapabilecekleri bu en iyi yaptıkları televizyonda reklam vermek

 • Murat06 Temmuz 2013

  bir daha vodafone asla çalışmam

 • Vodafone Temsilcisi02 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için hizmeti veren firma ile paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön