13 Eylül 2013

Vodafone Müşteri Temsilcisi Yanlış Bilgi Verdi!

Şikayetçiyim, kalite uzmanının müşteri temsilcisi yetiştirmeyi bilmiyorsa yapma bu işi.
Açıkta olan tek faturamdan dolayı hattımın kapanıp kapanmayacağı hakkında bilgi aldım ve kapanmaz diye bilgi geldi Vodafone müşteri temsilcisinden ve sürpriz hattınız borcunuzdan dolayı kapatılmıştır diyor. Böyle bir bilgi verip böyle mağduriyet nasıl oluyor.


Ayrıyetten müşteri hizmetleri denen yer var ya orası eğlence yeri, ya çalıyor telefon bekliyoruz orada kulaklığı bırakmış gülüşüyorlar, ses veriyorum cevap yok. Ondan sonra çağrı düştüğünü görünce hemen çağrıyı sonlandır.

Mustafa 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, hattınızın son ödeme tarihi 05.09.2013 olan dönem faturanızın ödenmemiş olması sebebiyle kısıtlandığını belirtmek isteriz. Faturanızın son ödeme tarihinden sonra tarafınıza " Hattiniza ait 217,6 TL tutarinda odenmemis fatura bulunmaktadir.[Toplam borcunuz 217,6 TL]. Odeme yapmamaniz halinde hattiniz kisitlanacaktir. Odeme yaptiysaniz bu mesaji dikkate almayiniz" içerikli bilgi mesajı gönderilmiştir. Müşteri Hizmetleri ile yaptığınız görüşmenin ayrıntılı bilgisini [tarih,saat ve isim bilgisi] iletmeniz durumunda şirket iç prosedürlerine göre gerekli işleyişlerin sağlanacağını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön