22 Haziran 2013

Vodafone Müşteri Temsilcisi Telefonda Pazarlık Yapıyor!

21/06/2013 saat 17. :18 saatinde yapmış olduğum görüşmede ismi M. olan müşteri temsilcisi bana hatlarımla alakalı işlemlerimde, benimle bunu da yaparım başka yapmam şeklinde pazarlıkta bulunmaktadır.Böyle kişileri çalıştıran Vodafone elemanlarına daha dikkatli ve daha nazik olmaları gerektiğini söylemesini ve gereken cezai yaptırımın uygulanmasını saygılarımla arz ederim.

İlhan 37 Okunma

Cevaplar

  • İlhan22 Haziran 2013

    bana yoladıgız meil de sizi aradık ve ulaşamadık gibi meil yolamışsınız bana gelen iki iletişim numarasınada yarım caldırılıp kapatılmıştır insanları yanıtmayınız geregini yapamıyorsanız genel müdürlügünüzle irtibata gecelim

  • Vodafone Temsilcisi22 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden; sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön