16 Mayıs 2013 #1801940

Vodafone Müşteri Temsilcisi İlgisizliği!

Proma firması olarak Turkcell'den Vodafone'a geçiş yaptık.Geçişin ilk zamanlarında müşteri temsilcimiz bizimle devamlı ilgilenirken şimdi ne telefonlarımıza cevap veriyor nede geri dönüş yapıyor.


Taahhütle telefon talebimiz oldu, hala telefonlardan haber yok ve ne zaman teslim edileceği konusunda da cevap alamıyoruz. Anladık ki Vodafone a geçmek hataymış.Her şey geçiş için imzayı atmakla bitmiş. Çağrı merkezine de şikayette bulundum , 15 güne kadar çözümleneceğini belirttiler.O kadar çok şikayet var ki ancak sıra gelecek.

Zeynep 43 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep21 Mayıs 2013

    530 1714077 numaralı Vodafone abonesiyiz.Abonelik işlemlerimizi yapan Kurumsal Satış kanalı Kutluay İletişim ve Kurumsal Satış Danışmanı Hakan Armutcuklu'dan memnun olmadığımızı,işlemlerimizi yapmakda bizi oyaladıklarını,08 Mayısda talep ettiğimiz 3 adet hattın hala teslim edilmediğini,buna rağmen kullanmadığımız hatlar için tarafımıza fatura gönderileceğini fakat bu durumun adil olmadığını düşündüğümü dikkatinize sunarım.26 nisanda anlaşmasını yaptığımız Vodapara ile alacağımız 9 adet telefonun hala talepde bulunulmadığını, sordukca Hakan Beyden Vodafone a mail ettım cevap bekliyorum şeklinde bizi oyaladığını bildirmek istiyorum.#vaktimolsa reklam kampanyası bu yaşadıklarımı hatırlıyorum.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,yapılan kontrollerde 16.05.2013 tarihinde Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından tarafınıza bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön