26 Ocak 2015

Vodafone Müşteri Temsilcisi Hatası!

Yıllardır kullanmakta olduğum faturalı hattım talebim ve onayım olmadan faturasız hata taşındı bir müşteri temsilcisi tarafından. Konu hakkında 4 gün boyunca 542 no'lu servisten defalarca müşteri temsilcileri ile görüştüm ama yetkilerinin olmadığı, oluşturduğum talep için genel müdürlükten işlem yapılması ve 72 saat beklemem gerektiği söylendi.


24 saatte bir talebime güncelleme yapıldığından ben bu 72 saati bir türlü dolduramadım. Ancak 4 gün boyunca ben sözde faturasız olan hattımı hiçbir yükleme yapmadan kullanabildim. Bugün bir anda kullanımım kısıtlandı ve hala kurumdan tarafıma bir bilgi verilmedi. Detaylı talebim, görüşme kayıtlarım Vodafone şirketinin kayıtlarında bulunmaktadır.

Zekiye 1.035 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Zekiye27 Ocak 2015

    542 numaralı müşteri hizmetleri ile yaşadığım sorun giderilemedi zaten. Durumum hakkında işlem yapmaya yetkilerinin olmadığını söylendi yapabilecek bir şey yok genel merkezin size dönmesini bekleyeceksiniz denildi.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön