03 Eylül 2013 #1990128

Vodafone Müşteri Temsilcisi Başından Savdı!

Ben bir 5 dakika önce Vodafone müşteri hizmetleriyle görüştüm ve faturamın neden 184. 30 krş geldiğini sordum. Müşteri temsilcisi benimle ilgilenmedi. Sorduğum sorulara cevap vermedi.


Aksi halde sorduğum soruları başından göndermek için bana internetten giriş yapmamı söyledi ama benim hattım kapalı olduğu için internetten giriş yapmaya kalktığımda "hattınız kapalı olduğu için online selfe giremiyorsunuz müşteri hizmetlerini arayın" diye bir yazı geliyor.


Müşteri hizmetlerini arıyorum ilgilenmiyor. Ben bu durumdan şikayetçiyim Konuşma tarihimde 16:13 tarih 02. 09. 2013 ben bu konuşmanın dinlenmesini istiyorum. Gerekirse mahkemeye vereceğim.

Ahmet 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,507418****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,internet kullanımlarınızdan kaynaklı ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir.Facebook ve Twitter'a ait URL'ler( Standart Kaynak Bulucu ) [ m.facebook.com ve mobile. twitter] üzerinden çalışan profil gezme,durum bilgisi güncelleme,resim yükleme görüntüleme,mesaj gönderme gibi tüm aktiviteler paket kapsamında ücretsiz kullanılabilmektedir. Facebook yada Twitter'da yer alan, Facebook ve Twitter dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar [resim,oyun,video vb,] kullanıcının standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. Ücretsiz kullanım hakkınızı kullanırken cihazınıza ait Vodafone Live ayarlarının yapılmış olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Bağlantı sırasında vflive erişim noktasının seçilmiş olması gerekmektedir. Müşteri Hizmetlerimiz ile yapılan görüşme kayıtlarınız değerlendirilerek hizmet kalitesi kapsamında şirket iç prosedürlerine göre gerekli işleyişlerin uygulanacağını belirtmek isteriz. Zaman ayırıp ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön