22 Ekim 2016 #6750106

Vodafone Müşteri Temsilcilerinin Bilgisizliği Sonucu Mağdur Olmak!

Faturalı Vodafone müşterisi iken müşteri temsilcisi beni arayıp sizi red tarifeye taşıyalım dediler ısrarla paketi iptal etsem veya faturasıza geçsem ceza verir miyim dedim kesinlikle hayır cezai işlem söz konusu değildir dediler ben yinede 542'yi arayıp bilgi almak istedim oradaki beyde faturasıza bile geçseniz ceza yoktur dedi bu bilgiye istinaden red tarifeye geçiş sağladım.


Red tarifeyi 3 ay kullanıp faturasıza geçmek istedim müşteri hizmetleri ceza çıkar dedi ben itiraz edip şikayet kaydı oluşturdum 2 gün sonra 542 den beni arayıp cezai bedel alınmayacak faturasız hatta ayın 15 ine kadar geçiş sağlayabilirsiniz 15'inden sonra geçerseniz bu aydan itibaren 20 şer TL fatura çıkar denildi. Bende 15'inde paketler yenilenmeden faturasıza geçiş sağladım. Geçişi sağlayan bayan ceza çıkmayacak dedi. Şimdi fatura çıkmış cezalı bir şekilde Vodafone oyun mu oynuyorsun? Acil konunun düzeltilmesi.

Cemalettin 788 Okunma

Cevaplar

  • Cemalettin31 Aralık 2016

    2.5 ay geçmesine rağmen hala benimle iletişime geçilmemiş faturam düzeltilmemiştir bu kadar sorumsuz bu kadar müşteri memnuniyeti sıfır olan bir operatörün müşterisi olmaktan utanç duyuyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön