16 Mayıs 2013 #1801592

Vodafone Müşteri Temsilcilerinin Acemiliği!

Vodafone Müşteri Temsilcisini 13. 05. 2013 öğlen saatlerinde aradım. Faturalı hattımı kontörlü hatta çevirmek istediğimi söyledim. " Anlık işlem gerçekleştireceklerini söyledi " Bende fatura kesim tarihinden önce yakın zaman arasam olur mu diye sordum. " 15. 05. 2013 00:00'a kadar arayabileceğimi " söyledi.


Hatta tam emin olmak için 16. 05. 2013'e bağlayan geceye kadar arayıp aramamam gerektiğini söyledim. " Doğrudur " cevabını aldım. Fakat dün 23:51'de aradığımda işlemi gerçekleştiremeyeceğini ve faturamın hesap kesim tarihine denk geldiğini söyledi. Boşuna fatura ödemek zorunda mı kalacağım. Acil dönülürse sevinirim. 13. 05. 2013 tarihinden sonra telefon görüşmeleri incelenebilir mi?

Burak 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden ,ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,ücretlendirme şikayetinize yönelik düzeltme işlemlerinizin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön