20 Eylül 2013 #2022413

Vodafone Müşteri Temsilcileri Yanıltıyor!

6 Ağustos'ta müşteri temsilcisi eşimi arayıp ek tarifesine ayda 3-5 TL fazla ödeyip her yöne 250 dk eklemek ister mi diye sordu. Öncesinde eşimle konuşuldu ve sonrasında benim aranmamla(ayrı ayrı konuşuldu) dakikalarımızın daha da arttığını düşünerek geçiş yaptık.


Bundan 1, 5 ay sonra, bugün 30 TL olması gereken tarifem 229 TL olarak bana yansıyınca, dakikalarımın çoğaltılmadığını, 1000 dk'dan 500 dk'ya düşürüldüğünü müşteri hizmetlerini arayınca öğrendim.


Konu ile ilgili Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp bizi arayıp yanlış tarife yönlendirmesi yapan kişiden şikayetçi olduk ama o tarihteki ses kaydımız onların yorumlamasına ve insafına kaldı. İşlemle ilgili geri dönülür mü veya objektif olunur mu bilemiyoruz.

İşıl 41 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi02 Ekim 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 544420****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetinize yönelik sorun olmadığı tepit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İşıl01 Ekim 2013

  Yasal süre olan 10 gün doldu,hiçbir yetkili geri dönüş yapmadı ve 230 TL'yi tıkır tıkır ödemek zorunda kaldım!Vodafone tarafından,burada belirtildiği gibi şahsımla konuyla ilgili görüşen kimse olmamıştır.

 • İşıl23 Eylül 2013

  Fatura ödeme tarihim yaklaşıyor ve hala bir cevap yok

 • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön