11 Eylül 2013 #2005140

Vodafone Müşteri Temsilcileri İlgisiz!

Aksun Ticaret adlı şirketimize ait 3 adet telefonun faturaları imzaladığımız sözleşmedeki bürüt fiyatı 12 ayı aşkındır aşmaktadır. Bir yıllık sözleşmem bittiğinde beni uyarıp sözleşme yenilemeye gelmeleri gereken firma yetkilileri görüşmelere gelmemiş ve herhangi bir geri bildirim yapmamıştır.


Şirketime ait 054*41*288* , 054243*942* ve 054*90*242* numaralarımı paket aşımı yapmadığım halde Vodafone müşteri temsilcilerinin ilgisizliğinden ve faturalarının verdikleri ücreti aştığından dolayı kurumsal hattımı başka bir operatöre taşıyacağım.

Saltuk 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön