26 Mart 2014

Vodafone Müşteri Temsilcileri Hatalı İşlem Yapıyor!

2013 yılı 21 şubatta cep avantaj paketi 12 ay taahhütlü hat taşımıştım. 21 Şubat 2014 tarihinden yanılmıyorsam 15, 20 gün kadar önce Vodafone müşteri hizmetlerinden aradılar ve 12 aylık taahhüdün dolacağını ve aynı tarifeye devam edip etmeyeceğimi sordular. Ben de cep avantaja aylık 24 tl ödüyordum. Aynı şartlarda aynı tarifeye devam etmek istediğimi söyledim.


21 martta bana çıkarılan fatura 52.40 TL. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana 22 şubatta anlık tarife değiştirdiğim için çift fatura çıkarılmış. Oysa ben böyle bir tarife değişikliği talebinde bulunmadım. Kaldı ki yeni tarifenin içeriği de eskisiyle aynı. 542 numaralı müşteri temsilcisini kaç kere aradıysam bana faturalandırmada hata olmadığını söylediler.

Turgay 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-04-07 14:24:44 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turgay26 Mart 2014

    Müşteri hizmetleri sağolsunlar sorunu çözdüler. Tabii sizin lehinize. Bana her hangi bir oparötörün sadece her yöne 500 dk konuşma paketi için 52.40 TL aylık Paket ücreti olduğunu gösterebilir misiniz? Sizin oparötör dışında tabii. Bence iş ahlakı ve kurumun güvenilirliği, fazladan kazanılacak 5- 10 tl'den daha önemlidir. Artık lütfen biraz inandırıcı olma adına her şikayete koyduğunuz önceden hazırlanmış aynı cevaplardan vazgeçin.

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön