01 Nisan 2014

Vodafone Müşteri Temsilcileri Çok Kaba!

Bir aydır Vodafone'dan çekilen paramın iadesini talep ediyorum. Her defasında bana 4 iş günü diyorlar ama nedense bu iş günü hiç bitmedi. Bugün Vodafone müşteri hizmetlerini aradım ve S. isimli temsilci ile görüşme sağladım ama kendisi çok kaba ve bir müşteri ile nasıl konuşulacağını bilmiyor hem benim paramı bana vermiyorsunuz hem de temsilcileriniz artist artist konuşuyor. Kayıtların dinlenerek temsilci hakkında gerekli işlemin yapılmasını istiyorum. Ayrıca paramın da iadesini istiyorum yeter artık!

Yasemin 28 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin08 Nisan 2014

    vodafone hiç bir şeyi çözmüyor sadece türlü türlü bahanelerle oyalıyor

  • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön