23 Ocak 2015

Vodafone Müşteri Temsilci Hatası!

Vadofone ile görüşerek yurt dışına faturamın açılmasını söyledim ve müşteri temsilcisi benim yurt dışında olduğumu zannederek dünya paket açtı ve daha sonra faturam bin civarı geldi, ödemem gerektiği söylendi. Bende hata olduğunu belirttim ve ses kayıtları dinlenmesi sonucu düzeltildi. Yalnız yediyüz civarı şeklinde düşüldü ve hesap kesim tarihinde tekrar itiraz etmem söylendi.


22.01.2015 tarihinde aradım ve temsilci dörtyüz civarı şeklinde düşülmüştür bu şekilde ödeme yapmanız gerektiği ve iban numarası vererek yatırmanız gerektiğini söyledi 23.01.2015 tarihinde aradığım da müşteri temsilcisi kendini beğenmiş şekilde yediyüz civarı faturam olduğunu ve ısrarla ödemem gerektiğini söylüyor.

Mustafa 1.358 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön