03 Mayıs 2013 #1763739

Vodafone Müşteri Şikayetlerine Cevap Vermiyor!

Mart ayında 30 dk ve 120 dakikalık roaming paketlerinden aldım kesilen faturam 485 tl geldi sorun ile ilgili defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen bana geri dönüş yapılmadı her aradığımda aynı yetkililer size dönecek ilgili birime konu iletildi ben bunu dinlemekten bıktım.


Vodafone kullanan herkes faturaların şişirildiğini hep sorun yaşandığını müşteri dönüşlerinin yapılamadığını söylerlerdi doğruymuş. Vodafone da müşteri memnuniyeti sıfır eğer ki konuyla ilgili en kısa zamanda dönüş alamazsam yasal yollara başvuracağım ve ilk fırsatta da Vodafone dan ayrılacağım ayrıca bu yaşadıklarımı fatura sorununu ve dönüş yapılmamasını da her türlü sosyal medya hesaplarımdan yayınlanıyor.

Adem 32 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi03 Haziran 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Hattınızda Mart ayında 120 dakikanızın tamamını kullanmış olup, sonrasında ücretlenmeye başlamış olduğunuzu, ücretlendirmede sorun bulunmadığını iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Adem24 Mayıs 2013

  3 aylık beklentinin karşılığı "talep ettiğiniz döküme self servisten ulaşa bilirsiniz oldu " bravo vodafone 'U kuutluyorum dalga geçer gibi 3 ay sonra bunu söylüyor...

 • Adem16 Mayıs 2013

  bugün hattımın tahüt süres doldu ve geri dönüş olmadığı için artık bir mecburiyetim kalmadı operatö değişikliği yapmak şart oldu....

 • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön