30 Nisan 2013 #1770345

Vodafone Müşteri Memnuniyetsizliği!

Hattımı 1 ay önce Vodafone' a taşıdım. Eksik evrak nedeniyle hattın kısıtlanacağına dair sms gönderildi, evrakları en kısa zamanda Batıkent Carrefour AVM de bulunan Vodafone Bayii' ne teslim etmeme rağmen hattım hala dış aramalara kapalı, günlerdir bu konuyla uğraşıp farklı kişiler ve çağrı merkezleriyle konuştum. Kesinlikle ne yetkili olarak görevlendirilen bayi çalışanları ne de çağrı merkezindekiler bana yardımcı olmadı. Yardımcı olmadıkları gibi herkes birbirinin üzerine attı, bu lakayt tavırlı Vodafone çalışanları bu marka için çok ciddi bir tehdit. Umarım bu şikayetleri üst düzey yöneticiler okuyorlardır ve bir an önce tedbirlerini alırlar.

Bahar 24 Okunma

Cevaplar

  • Bahar05 Mayıs 2013

    EVRAKLARI 21.04.2013 TARİHİNDE TESLİM ETTİM BU NASIL BİR BAYİİDİR ANLAMIŞ DEĞİLİM. KENDİLERİNE SORDUĞUMDA EVRAKLARINIZ İLETTİK BİZİM BAŞKA YAPABİLECEĞİMİZ BİR ŞEY YOK BEKLEYECEKSİNİZ YANITINI ALIYORUM VE ÜZERİNDEN 15 GÜN GEÇMESİNE RAĞMEN SİZE DE FARKLI BİR AÇIKLAMA YAPILIYOR OLMASI ÇOK YANLIŞ.KESİNLİKLE KURUMSALLIĞA YAKIŞIR BİR DAVRANIŞ DEĞİL VODAFONE A GEÇTİĞİM İÇİN ÇOK PİŞMANIM.

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konu hakkında Vodafone Cep Merkezi sorgulanmıştır. Evraklarınızın ulaşmamış konumda olduğu, bu nedenle kısıtlama mesajı gönderildiğini belirtmek isteriz. Vodafone Cep Merkezi tamamlama evraklarının kendisine teslim edilmemesi sebebiyle işlem sağlayamadığını belirtmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön