17 Ocak 2015

Vodafone Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Müşteri hizmetleri yetkilisini şikayet ettim cevap gelmedi. Müşteri hizmetleri amirini şikayet ettim cevap gelmedi. Paket kullanımları ile ilgili haksız kazanç sağladınız diye şikayet ettim cevap gelmedi. Bana Şikayetvar için yazdığınız forum ile ilgili arıyoruz dilerseniz ücreti karşılığında size internet verebiliriz istemiyorsanız siz bilirsiniz diye bir arama yaptılar. Onu da buraya müşteriye geri dönüş yapıp problemi çözdük diye yazdınız ya helal olsun. Pardon helal etmiyorum o paraları.

Aykut 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2015

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile 08/01/2015 de tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 19/01/2015 de verilen cevabın geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Aykut18 Ocak 2015

    4 tane şikayet formu yazdım hepsine su cevabı yazdınız. Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Sadece gülüyorum. Ne hikmetse hala inceleme devam ediyor galiba.

  • Vodafone Temsilcisi17 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön