04 Haziran 2014

Vodafone Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Vodafone kendi sistem arızası yüzünden kaynaklanan bir sorundan dolayı hattımı kapattılar 2 3 gün hizmet alamama rağmen müşteri hizmetlerini aradım ve o kadar ilgisiz davranıp derdimi dinleme ve yardımcı olma gibi bir niyetleri olmadı. Yöneticiyle görüşmek istedim bağlamadılar. Bundan sonra bu firma benim için bitmiştir kimsede kullanmasın anlatacağım herkese. Tüm tanıdıklarımın numaralarını taşıtacağım başka oparatöre. Çok sinirlendirdi böyle bir firmaya hiç yakışmadı.

Bahadır 108 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 10.06.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Bahadır07 Haziran 2014

    sorunumla ilgili ne geri dönüş oldu neden ilgilenilerek çözüm bulundu

  • Vodafone Temsilcisi04 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön