03 Aralık 2014

Vodafone Müşteri Hizmetlerinin Yanlış Yönlendirmesi!

Geçenlerde müşteri hizmetleri ile yapmış olduğu takas kampanyasından yararlanmak için müşteri hizmetlerini aradım. Hali hazırda kontratlı bir cihaz kullandığımı bu sözleşmeden ayrıldığım takdirde kendilerine ne kadar ödeme yapmak zorunda kalacağımı sordum. Müşteri hizmetlerindeki arkadaş bana eğer sözleşmeden ayrıldığım takdirde 1429 TL. gibi bir rakam ödemem gerekeceğini ve birde aylık telefon faturam ne ise ekstra bir hizmet satın almadı isem normal standart faturamı ödeyeceğimi söyledi. Yani 1429 + 95 = 1524 yaklaşık bana 1610 TL bir fatura gönderildi. Şimdi bu yanlış yönlendirmeyi kabul etmiyorlar, gerekirse ses kayıtlarını dinlemek istiyorum. İnsanları saf yerine koyuyorlar resmen.

Vural 256 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-12-15 16:19:17 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön