03 Şubat 2014 #2272043

Vodafone Müşteri Hizmetlerinin Yanlış Bilgilendirmesi Ve Taahhüt!

Vodafone'lularla sınırsız konuşma paketi alabileceğimi söyleyip. 12 aylık taahhüt imzalatıp. konuşma paketim verilmedi. Daha sonra aradığımda 3 kez olabileceği söylenerek sözlerini yerine getirmediler en sonunda da mevcut tarifem bunu desteklemediğini söylediler. Tabi ben sözleşmeyi imzalayıp iş işten geçtikten sonra.


Çıkmak istediğimde 29 tl paket ücretini ödemem gerektiğini söylüyorlar ve iptal etmiyorlar. Koskoca kurum tarafından oyuna getirildim ama çare yok.

Şener 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-02-12 16:15:50 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

  • Şener07 Şubat 2014

    ilgilenmediler bile

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön