27 Ağustos 2013 #1979220

Vodafone Müşteri Hizmetlerinin Verdiği Bilgiler Birbirini Tutmuyor!

Şikayetim için Vodafone ile 6 defa görüşme yaptım ve hala sorunum çözülmedi. Yetkililerin birisine kayıt oluşturun incelensin dediğimde kayıt oluşturulmuyor. Bu işlemde daha sonra tekrar aramanız gerekiyor dedi. O zaman ödemeniz yapılacak dedi.


Daha sonra aradığım ise aynı problem için ben kayıt oluşturuyorum ben ödeme işlemini yapamıyorum dedi. Bir görevli diğerini yalanlıyor. Demek ki. 5 TL fazla alınan ücretin ödenmesi için 6 defa arattırıp o parayı bana yine harcatıyorlar. Problemim çözülmemesi halinde hakkımı aramayı buradan ve diğer mecralardan sürdüreceğim ve önümüzdeki ay taahhütümün dolmasıyla da hattımı kapattıracağım.

Osman 29 Okunma

Cevaplar

 • Osman15 Ekim 2013

  Benim telefon görüşmemde tarihini ve saatini söylediğim mesaja ne müşteri hizmetleri yetkilisi ne de siz bir cevap veremediniz. Mesajda kullanım yapabileceğim yazarken ekstra 5 TL ücret geldi. Tam gece 12 dolaylarında tanımlama yaptığım için sisteminizden kaynaklanan problem yüünden bana ücret yansıtıyorsunuz. Sırf bunun için ben 5-6 defa sizlerle telefonda görüştüm her sefer haklısınız ama şu anda ücret ödemesi yapamıyorum tarzı söylemlerle karşılaştım. Bugün taahhütüm doluyor ve sırf bu problemden dolayı hattımı da değiştireceğim.

 • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğiniz görüşme kaydının incelendiği ve hata tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz.Tanımlama yapılmadan internet girişi sağlanması nedeniyle ücretlenme yaşandığı tespit edilmiş olup,sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Osman30 Ağustos 2013

  Geri dönüş yapılacağı buradan da telefonla aradığımda oluşturulan kayıtta da söylendi ancak geri dönen falan olmadı.

 • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön