20 Ağustos 2013

Vodafone Müşteri Hizmetlerinin Sorunu Çözme Biçimi!

Başka bir operatörden Vodafone'a geçiş yaptım. 3 adet Vodafone hattım var. Geçiş yaparken Vodafone bayii 30 TL bakiye yükleyip "yaz üçlü" 7000 yazdı. Bakiyeyi yükledikten sonra kızım yanlışlıkla üçlü yazılıp 7000'e gönderilecek zannıyla mesajı gönderdi. 500 dk, 5000 sms, 1 gb yerine 500 dk, 1000 sms, 500 mb geldi.

Durumu hemen müşteri hizmetlerine aktardım ve mail çektim. En geç 15 gün içinde düzeltilip cevap verileceği belirtilmesine rağmen dönüş yapılmadı. 15 gün sonra tekrar aradığımda problemin çözüldüğü, 30 TL daha yüklediğim takdirde belirtilen tarifeye geçeceğimi öğrendim. 1 TL daha yükleyip hatayı düzeltecek yerde 59 TL'ye bir tarifeye geçeceğim. Bu mu hata düzeltmek bu mu müşteri memnuniyeti?

Raşit 84 Okunma

Cevaplar

 • Raşit24 Ağustos 2013

  Hiçbir çözüm üretmedi. Ürettiği çözüm 30TL. daha yükle problemin çözülsün. Müşteriyi yolunacak kaz olarak görüyorlar.

 • Raşit21 Ağustos 2013

  Güya Vodafone şimdi benim problemimi çözmüş mü oldu? Cevabın tercümesi 30TL. daha yüklerseniz, YAZ ÜCLU tarifesine geçebilirsiniz denmekte. Yani ŞİKAYETİM AYNEN DEVAM ETMEKTE.

 • Vodafone Temsilcisi20 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,507652****numaralı hattınız için talep edilen OZGUR UCLU YAZ KAMPANYASI'na katılım işleminiz sağlanmıştır.Yükleme koşulunu sağlamanız durumunda abonelik işlemlerinizin aktif olucağı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi20 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön