15 Nisan 2013 #1743343

Vodafone Müşteri Hizmetlerinin İlgisizliği ve Bilgisizliği!

Vodafone Freezone'daki tüm kampanyalardan yararlanamıyorum şubat ayında hattıma vodafone geçirdim özgür genç tarifesine fakat ertesi ay 20 tl yükleyince her yöne hediye sms falan da gelmedi. Gerekçeleriyse abone alımına kapatmalarıymış.


İlk hattımı vodafone'a geçirdiğimde müşteri hizmetlerini defalarca aradım fakat sitede yazılanı okuduğum halde bile beni anlamadılar hiç de yardımcı olduklarını görmedim. Hep 1 ay geçtikten sonra paketini yenilenecek iptal edemeyiz şimdi falan filan.


Şu an geçebileceğim hiçbir faydalı kampanya yok her ay 35 tl yüklemem yapmak gerek ki bu da benim ihtiyaçlarımın tamamını karşılayamıyor. Bu operatöre geçtiğim için çok pişmanım bir daha asla işim olmaz.

Birkan 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 15.04.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, 536405**** numaralı hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön