16 Eylül 2013 #2013664

Vodafone Müşteri Hizmetlerinin Hatalı Bilgilendirme Yapıp Düzeltmiyor!

Paketim biteceğine dair bilgilendirme mesajı aldım. 19 TL'lik paket için 25 TL yükleme yaptım ve yenilenmediği için müşteri hizmetlerini aradım. 21'inde sona ereceğini 1 ayın dolması gerektiğini söyledi. Yani yenileme yapılamayacaktı. Ben de 8 TL ye başka bir paket aldım. Ancak yine gelen mesajda yetersiz bakiyem olduğu için paketimin yenilenmediğini söyledi.


Yani 21'inde değil aradığım gün yenilenmesi gerekiyordu. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda konuşmayı gerçekleştirdiğim müşteri temsilcisi için şikayet formu oluşturabileceğimi söylediler ve yardımcı olmadılar. Kendi çalışanlarının hatasını biz ödemiş olduk. TL yüklemesi yaptığımda yenilenecekmiş!

Ümit 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,542440****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde tarafımızdan kaynaklı sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön