31 Ağustos 2013 #1986672

Vodafone Müşteri Hizmetlerini Aramayı Ücretlendirmiş!

Yeni müşteri hizmetleri niyetine 7000 numarası çıkarılmış. Bildiğiniz bilgisayarla muhatap olup hiçbir şey yapamıyorsunuz. Normal müşteri hizmetleri ise paralı hale getirilmiş. Hat alıp fatura ödüyoruz, sıkıntı çıkarsa müşteri hizmetleri hizmetini satın almak zorunda kalıyoruz.


Peki siz Denizbank bonus kampanyalarında neden mesajlarınız çalışmazken bizi hem mağdur bırakıp hem de kendinizi aramakla yoruyorsunuz? Bu akıl dolu (!) fikirlerinizle müşterilerinize alenen 'başka operatöre gidin' demeniz arasında hiçbir fark göremiyorum. Öyle ki müşteri hizmetlerinizi bir an önce normalleştirmezseniz olacak olan da budur!Vodafone'un dikkatine...

Didem 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Vodafone hatlarından 542'yi aramanın ücreti faturalı ve faturasız hatlar için; süre sınırı olmadan arama başına 40 kuruştur. Vodafone hatlarından 4440542'yi aramanın ücreti faturalı ve faturasız hatlar için; kullanılan tarifenin sabit hat arama yönü ile aynı olup ,müşteri hizmetlerimize email ,faks ve mektup ile ulaşabileceğinizi ek bilgi olarak konu ile ilgili detayların www.vodafone.com.tr sayfasında yer aldığını aktarmak isteriz. Ek bilgi olarak kullanmış olduğunuz tarifede ilgili yöne sms gönderimi sağlanabilmesi için ek paket alınması gerektiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön