10 Aralık 2014

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Güvendim Yasal Takibe Alındım

Ben 1 yıl taahhütlü Vodafone faturalı Vınn almıştım. 6 ay sonra iptal başvurusunda bulundum. Daha sonra işlemimin onaylanması iç müşteri hizmetleri tarafından arandım. Ödenmemiş 37 TL bir faturam vardı bu artı olarak sözleşmeyi fes ettiğim için ceza ücreti ödeneceğim söylendi, bu ceza ücreti benim diğer 6 aylık kullanımıma denk geldiği için hattı iptal etmemin anlamsız olduğu söylendi.

Bende iptal ettirmekte kararlı olduğumu belirtince bana yardım amaçlı müşteri hizmetlerinden şu teklif sunuldu ''hattınızı iptal etmeyin donduralım bu sayede size hiçbir fatura ve sözleşmeyi fes etme cezası da yansıtılmaz''. Bu işlemden sonra 4 aylık toplam 173 TL küsur fatura çıkartıldı. Yasal takibe alındım.

Cuma 1.266 Okunma

Cevaplar

  • Cuma10 Aralık 2014

    benim sadece ödemem gereken 37 tl lik bir fatura ve geriye kalan 6 aylık devlet vergisi oda maximum 15 tl oluyodu hattı dondurduktan sonra ben bunları ödemem gerekirken şimdi 173 tl küsür fatura çıkartıldı ve yasal takibe alındı.

  • Vodafone Temsilcisi10 Aralık 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön