07 Şubat 2014 #2282674

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum!

Hattım aramalara kapandığında faturamı ödediğim zaman 5 dakika içinde hattımın aramalara açılacağı söyleniyor ama ben hiçbir zaman açıldığını görmedim. Sürekli arayıp faturayı ödediğimi teyit ettirmem gerekiyor. Bunu yaşamak bezdirici bir durum iken bir de üstüne müşteri hizmetleri numarasına bir sürü gereksiz reklam konulmuş, bir türlü operatörlerden birine bağlanamadım. Bunların dışında bir sürü ufak aksilikler de olmuyor değil.


Vodafone gibi global bir GSM operatörünün Türkiye'de bu kadar kötü bir hizmet vermesi çok kötü.
Kısaca hattımın aramalara bir an evvel açılmasını istiyorum.

Garip 150 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön