12 Eylül 2013 #2008428

Vodafone Müşteri Hizmetlerinden Şikayetçiyim!

06/08/2013 tarihinde 139. 70 TL fatura geldi. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda internet kullandığınız için gelmiş dediler. Bende 23. 05. 2013 tarihinde telefon aldım 2 ay 250 mb internet promosyonunuz var dedim. Bana telefonu 03. 08. 2013 tarihinde aldığımı söyledi bende aldığım bayiye gittim.


Bugün bayi bana 23. 05. 2013 tarihinde giriş yaptıklarını fakat müşteri hizmetlerinin 03. 08. 2013 tarihinde kampanya giriş çıkışı yapmış bu yüzden sorun oluşmuş ben bu işlem yüzünden 140 TL fazla fatura ödüyorum.


Benim haberim olmadan müşteri hizmetleri nasıl kampanya giriş çıkışı yapabilir? Lütfen işlem yapan hakkında bilgi almak istiyorum neye istinaden böyle bir işlem yapılmış?

Selcuk 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    “Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön