09 Eylül 2013 #2002306

Vodafone Müşteri Hizmetlerinden Cevap Gelmedi!

27. 08. 2013'te Vodafone müşteri hizmetlerine faks yoluyla şikayetimi göndermiştim. İki sefer arayarak faksın durumunu sordum işleme alındığını söylediler. Normalde bir haftada şikayetler sonuçlanıyor. Benim bu faksım ulaştıktan sonra herhangi bir şikayetiniz işleme alınmıştır mesaj gelmedi. Sonuç mesajı da gelmedi. Sanırım bu şikayet işleme alınmadı ya da unutuldu. Faks yoluyla açmış olduğum şikayetin işleme alınmasını rica ederim.

Barbaros 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığı ve alacak girişi yapıldığı bilgisini aktarmak ister,ağustos dönem faturanızın ödendi konuma alınarak gerekli müdahalenin sağlandığını paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön