11 Eylül 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yetersizliği Ve İlgisizliği!

Yaklaşık 4 günden beri Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışmaktayım ve hiç sonuç alamıyorum. Bunun için resmi internet sitesi üzerinden müşteri hiz. ile iletişim kurmak için gerekli notları bırakmama rağmen dönüş yapılmamıştır. Sosyal medya üzerinden destek talep ettikten sonra Nizamoğlu KSK adlı Vodafone'un taşeron firmasından T.. Hanım adlı kişi dönüş yaptı fakat hiç bir yardımı dokunmamıştır.


Kendilerini bir dünya markası olarak tanıtan Vodafone operatörünün müşteri hizmetlerine ulaşmak bile imkansızken tüketici sorununu çözümleyemeyen taşeron firmalarla çalışması komik ve üzücü bir durum. Sorunum çözülmediği durumda BTK' ya başvuru yapacağımı da bildirmek isterim.

Anil 2.452 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Anil16 Eylül 2014

  Hiç bir ilgi ve alaka gösterilmeyip göz boyamak adına sayfa altına mesaj atmaktan başka bir çözüm sağlamamışlardır.

 • Anil16 Eylül 2014

  Aradan bir hafta geçmesine rahmen hala bir dönüş yapılmayarak kalitesizlik ve reklamlardaki yanıltıcı tutumunuzu hala devam ettirmektesiniz. Bunu sürekli dile getirerek bir çok kişiyi vodafone adlı şirket hakkında uyaracağım.

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön