15 Eylül 2014

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı!

Ankamall Vodafone bayisinden 01 Eylül 2014 tarihinde iki adet cihaz aldım. Cihazlardan birisi 09 Eylül 2014 tarihinde arızalandı. Cihazı 10 Eylül 2014 tarihinde aldığım bayiye götürdüm ve servise götürüleceğini kısa bir sürede cevap geleceğini söylediler.


14 Eylül 2014 tarihinde tekrar bayiye uğradım. Bayii bu kez işlemin 20 gün kadar süreceğini söyledi. Bunun üzerine Vodafone müşteri hizmetlerini aradım adının F... olduğunu söyleyen müşteri hizmetlerine durumu anlattım. En ufak bir yardımlarının dokunamayacağını ısrarla söyledi. Şimdi 7 gün içinde arıza veren ayıplı bir mal satan bayisini dahi uyarmak istemeyen Vodafone nasıl bir işletmedir? Müşteri hizmetlerinin amacı nedir ?

Mehmet 449 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet07 Ekim 2014

    Vodafone forması kesinlikle sorun ile ilgilenmiyor. Bu yazıyı okuyan arkadaşlara tavsiyem hakkınızı hukuk yoluyla arayın. Eğer çözümü vodafone firmasına bırakırsanız emin olun ki sıkıntı yaşarsınız. Ne müşteri hizmetleri ne de çözüm merkezi yardım etmiyor. Ben bir kaç gün daha bekledikten sonra artık Türkiye temsilciligine değil ana merkezlerine yazacağım.

  • Vodafone Temsilcisi22 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,22.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön