06 Şubat 2014 #2280380

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yanlış Yönlendirdi

Bir ay önce tarife değişikliği için müşteri hizmetlerini aradım. Tarife değişikliğim yanlış yönlendirme sonucu farklı bir tarifeye yapıldı. Geçtiğim tarifenin yetersizliği nedeni ile ek paketler vs. almam neticesinde fatura tutarı olarak zarara uğratıldım. Bu da yetmezmiş gibi bu ocak ayına ait faturamın kullanım tutarının yaklaşık 150 lira üzerinde olduğunu gördüm. Çözüm sunmak yerine "evet çalışanımız sizi yanlış yönlendirmiş fakat kullandığınız tarife ile şimdilik idare edin" yaklaşımına maruz kaldım. Kurumun benim maddi kaybımı göz önüne alıp faturalı hattımda ki ek paket ücretlerini faturamdan düşmesini beklerken geçiştirici yaklaşımını tasvip etmediğimi belirtmek isterim.

Suat 113 Okunma

Cevaplar

  • Suat14 Şubat 2014

    Personelin yanlış yönlendirmesi sonucu oluşan mağduriyetim giderilmedi.

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 13.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön