14 Şubat 2014 #2293663

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgilendirdi

Ocak 2014'te tarifemi değiştirmek için Vodafone müşteri hizmetlerini aradım ve 65 tl olan tarifemi 35 tl'lik tarife ile değiştirip müşteri yetkilisine ısrarla bir sonraki fatura tutarımı sordum, oda 35 tl olacağını söyledi ancak şubat 2014 faturam 75 tl geldi. Bunun için müşteri yetkilisine bağlanmak için mecbur olarak ücretli hatları 542'yi aradım tam 32 dakika beklememe rağmen kimse ile irtibat kuramadım. Şimdi kimseyle görüşemediğim halde benden bu görüşmenin ücretinide talep edecekler. Hem faturamla hemde insanları kandırdıklarını düşündüğüm bu müşteri hizmetleri hakkında şikayetim var.

Baha 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Baha17 Şubat 2014

    hala çözüm için dönüş saglamadılar

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön