12 Şubat 2013

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Verdi!

Vodafondan taahhütle cihaz almıştım. Taahhüt bitmesine kısa bir süre kala yeni cihaz almak üzere bayiyle görüştüm, eski taahhüdü bozmam gerektiğini söylediler. Müşteri hizmetlerini arayarak, ne kadar ücret yansıyacağını sordum. Bana 57 TL kalan cihaz bedeli yansıtılacağını söyledi. Bunun haricinde herhangi bir cezai işlem olup olmayacağını özellikle sordum olmayacağını söyledi.


Buna istinaden eski taahhüdü bozarak yeni bir taahhüt yaptım. Ancak tarafıma 57 TL değil 94 TL ücret yansıtıldı. Müşteri hizmetlerini aradım görüşme kaydını inceleyeceklerini söylediler. Son durum için aradım durumun incelendiği cezai işleme karşı yapılacak birşey olmadığı söylendi. Kendi personelinin verdiği yanlış bilgi yüzünden haksız bedel yansıdı.

Mehmet 31 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet14 Şubat 2013

  Anlaşılmayan husu şu : Müşteri hizmetleri yetkiliniz neden yanlış bilgi verdi? O kısma neden hiç değinmiyorsunuz? Görüşme kayıtları incelendi mi? Kayıtlarda yanlış bilgi verdiğiniz açık değil mi? Ayrıca yansımaması gereken data kullanımı neden yansıdı? Sözleşmemde bile yazıyor 100 mb ilk ay ücretsiz veriliyor diye?

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Cayma bedeline tarafımızdan müdahale edilemediği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet12 Şubat 2013

  şayet müşteri hizmetleri yetkiliniz bana yanlış bilgi vermeseydi ben o taahhüdü bozmazdım. 21 ay beklemişim 3 ay daha beklerdim. ayrıca vodafone aboneliğindende ayrılmış değilm. 24 aylık başka bir taahüt yaptım. ancak son olaylardan güvenim tamamen sarsılmıştır. ayrıca diğer bir problem daha var. aylık 100 mb internet paketim var ilk ay ücretsiz daha sonra iptal ettirmezsem 9 tl ücretlendirilecektim. konuyla ilgili vodafondn gelen mesajlar duruyor halen daha. buna rağmen tarafıma 8 TL data kullanım ücreti yansıtılmış. bir gün önce aradığım müşteri hizmetleri yetkilisi yanlışlık olmuş 10 TL iade edilecek diyor fatura kesildikten sonra aradığım yetkiliniz tanımlı bir internet paketiniz yok diyor. Bir söylenen diğerini tutmuyor. Müşteri hizmetleriyle yaptığım bütün görüşme kayıtlarını inceleyin olayın ne olduğunu anlayacaksınız. Konuyla ilgili en müsait zamanımda Cumhuriyet Başsavcılığına görüşme kayıtlarının istenmesi için müracaat edeceğim. Ardındanda Tüketici Hakem Heyetinde hakkımı arayacağım. Hukuk Devletinde büyük bir GSM operatörünün böyle birşey yapması gerçekten ayıp.

 • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön