17 Mayıs 2013 #1804062

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Aktardı!

14 mayıs 2013 de müşteri hizmetlerini aradım saat 12 civarında. Bana paketimin yenilemesinin bugün 23:59 da olacağını dedi. gece 00:00 dan sonra 2 saatlik görüşme yaptım. sonra kaç dk kalmış diye mesaj attım dakikamın olmadığı mesajı geldi. Daha sonra 02:00 da müşteri hizmetlerini aradım onlarda bugün 23:59 da yenilecek dediler.


Kayıtlı dünkü ses kaydını yanlış bilgi veren kişiyle olan konuşmayı mail adresime atın dedim. cevap: ses kayıtlarını veremiyoruz! neden küfür etsem mahkemeye verebiliyorsun da siz bize istediğinize söyleyin bizim mahkemeye verme hakkımız yok mu dediğimde işleyiş böyle dedi. yanlış bilgiden dolayı fazla para ödetiyorlar hemde onlara kötü söz yasak bize gelince işleyiş!

Murat 66 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,541211****numaralı hattınız üzerinde inceleme yapılabilmesi için Müşteri Hizmetlerimizi aramış olduğunuz numara bilgisini tarafımıza iletmeniz durumunda inceleme yapılabileceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön