03 Mayıs 2013 #1777995

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Aktardı!

Taahhütlü olan Vodafone Genç Avantaj tarifemden çıkmak için 06.03.2013 tarihinde müşteri yetkililerinden G. diye biriyle görüştüm. Kendisi bana eğer kampanyadan çıkarsanız ay başına aylık 5 Tl ödersiniz demişti ve buna istinaden kampanyadan çıktım. sonra gelen faturada aylık olarak 20 Tl kesildiğini gördüm.


Ben üstüne basa basa emin misiniz? tarifeden ayrılırsam 5 Tl kesilecek değil mi diye defalarca sordum. Evet dedi.şikayet kaydı oluşturdum. şikayet kaydım sonuçlanmış fakat sonucu tarafıma bildirmeye bile tenezzül edilmemiş aradığımda ilgisiz bir müşteri yetkilisi bana, kampanyanızın taahhütlü olduğunu biliyordunuz,müşteri temsilcisi yanlış bilgi verebilir dedi.

Yonca 39 Okunma

Cevaplar

  • Yonca24 Mayıs 2013

    ben sözleşmeme itiraz etmiyorum zaten. benim sıkıntım müşteri temsilcinizin ceza bedelini 5 Tl olarak açıklamış olması ama bana 20 Tl olarak yansıdı.Ben 5 olarak bilgilendirildiğim için hattımı taşıdım06.03.2013 saat 15:04 müşteri temsilcisi Göhan. neden bu kayıt incelenmiyor:?.

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Y**** I*** sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde imzalamış olduğunuz taahhütnamede kampanya katılım koşullarının açıkça belirtildiğini hatırlatmak isteriz. Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cayma bedeli yansıtılacağı bilgisinin yer aldığı ve ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön