10 Eylül 2013 #2003447

Vodafone Müşteri Hizmetleri Yanıltıcı ve Eksik Bilgi Veriyor!

Daha önceki şikayetime Vodafone Müşteri Hizmetlerinden verilen cevabın gerçekle alakası yoktur. Ben Tüketici kanunu gereği bana sunulan hizmetle ilgili olarak hemen ertesi gün hizmeti kullanmaya başlamadan 2 ay önce cayma hakkımı kullandım.


Bu kararım müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerde mevcuttur. Tüm bunlar kayıtlı olmasına rağmen nasıl olup da yanıltıcı ve eksik bilgi veriyorsunuz anlamıyorum. Bu hangi kurumsal etik ile bağdaşıyor? Lütfen beni arayın ve bu görüşmeleri beraber dinleyelim. Daha önceki şikayetimde aranmak istediğimi belirtmeme rağmen neden aranmadığımı da öğrenmek istiyorum.

Cavit 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili kampanya detayları incelendiğinde tarafınızdan alınan onay ile işlem yapıldığı,ve ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön