28 Ağustos 2013 #1979488

Vodafone Müşteri Hizmetleri Tekrar Şikayet Kaydı Oluşturmadı!

Vodafone gsm operatöründe kullanmış olduğum hattımın tarifesi genç avantaj ekstra'dır. Faturamın 35,00 TL gelmesi gerekirken 41,00 lira fatura ödemek zorunda bırakıldım. Tarifemde 500 dakika, 5000 sms, 500 mb internet paketim olmasına rağmen faturamda 8,13 kuruşluk bir ek ücret alınmaktadır. Data kullanımı aştığıma dahil bir uyarı mesajı gelmemiştir.


Bu durumu firma müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimde bir uyarı mesajı yollanmadığı görülmektedir. Birinci şikayetimin ardından sonuç olarak bir hata gözlenmediğini iletilmiştir. Tekrardan bir şikayet oluşturmak istediğimde bana böyle bir hakkımın olmadığını söylemektedir.
Sizlerden ricam sorunumun en kısa sürede giderilmesidir.

Alper 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz istinaden yapılan kontrollerde, ücretlendirme itirazınızın değerlendirildiği ve sorun bulunmadığı tespit edilmiştir. Buna göre ; 10/09/2012 tarihinde faturalarda vergi kalemlerinde değişiklik gerçekleşmiş olup, farklı ÖİV'lere (Özel İletişim Vergisi) sahip bundle (toplu süre) ücretlerinin faturada ayrıştırılması uygulamasına geçilmiştir. Buna göre; daha önce faturada sadece "Yurt Içi Toplu Süre" olarak gorunen tutarin icinde SES,SMS,DATA bütün bundle(toplu süre) tutarlari yer almaktayken, yeni düzenlemede %5 ÖİV'ne sahip data(internet) ücreti ayrilarak faturaya işlenmektedir. BTK kararı gereği faturalarda data toplu süre ücreti "Vodafone GPRS/Data"başlığı altında görüntülenmektedir. Bu durum ücretlendirme toplamını değiştirmemekte olup, tarifenize uygun ücretlendiğinizi ve sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön