31 Ocak 2014 #2268602

Vodafone Müşteri Hizmetleri Tarafından Tarife Değişikliği Yapıldı

Ben 24 ocak Cuma akşamı Vodafone Müşteri Hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmede üzerime kayıtlı bulunan iki adet faturalı hattımın hesap kesim tarihlerinde faturasız hatta geçirilmesini talep ettim, tarafıma isteğimin oluşturulduğu beyan edildi ve tarafımın en kısa zamanda aranacağı bildirildi. Vodafone Müşteri Hizmetleri tarafından 27 Ocakta arandım.


Toplantıda olduğumdan dolayı telefonlarına cevap veremedim. ancak toplantıdan çıktığımda hatlarımın faturasız hatta dönüştürüldüğünü gördüm. Vodafone tarafından vermiş olduğum talimatın aksine işlem yapılarak kullanmadığım halde fazla fatura ödememe sebep olundu. Vodafone'nun bu hareketi ile fazla fatura ödemek zorunda bırakıldım. Şikayetçiyim.

Mehmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Mehmet06 Şubat 2014

    Vodafone ile ilgili olarak yapmış olduğum şikayet konusu ile ilgili olarak bir kez arandım ancak söz konusu telefona işimden dolayı cevap veremedim. ancak ondan sonra hiç bir şekilde Vodafone tarafından aranmadım. Vodafone firmasının Müşteri memnuniyeti ve müşteri şikayetleri konusunda göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı ve daha önce şikayet konumda belirtmiş olduğum şikayet konumla ilgili herhangi bir işlem yapılmamasından dolayı şikayetçiyim.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön