07 Eylül 2013 #1999450

Vodafone Müşteri Hizmetleri Sorunumla İlgili Dönüş Yapmadı!

Vodafone hattıma 10 TL yükledim bana mesajı da geldi fakat eksi bakiye diye arama yapamayacağım söylendi. Müşteri hizmetlerini arıyorum ve tam 8 kez aradım sabit numaradan her birine dert anlatıyorum 15-20 dakika, sorunu 24 saat içinde çözeceğiz diyorlar ve 4 gündür bekliyorum. Biri diyor şikayet oluşturdum diğer çıkan kişi böyle bir şikayet oluşmamış fatura borcu için bayram da bile hattı kapatan bu şirket paramızı aldığı halde neden hizmet vermiyor. Bu şirkette muhatap olunacak biri yok mu? Unutmadan bana döneceklerdi hala bekliyorum, 4 gün oldu.

Emrah 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak ister,sorunun devamı halinde Müşteri Hizmetlerimiz aracılığıyla tarafımıza ulaşabileceğiniz bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Emrah17 Eylül 2013

    çözüm değil sorun üretiyorlar 13 günde sorun yüzde doksan çözüldü personel ne yapması gerektiğini bile bilmiyor

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön